Serwis Apple Watch

Serwis apple watch

W jednej chwili odbierasz powiadomienia i odpowiadasz na nie. Śledzisz swoją codzienną aktywność. Możesz wybrać nową konfigurowalną tarczę, kiedy tylko zechcesz. I nigdy nie zgubisz karty pokładowej. Z Apple Watch ważne rzeczy i przydatne funkcje są zawsze pod ręką. Bo na niej.

Apple Watch towarzyszy nam w czynnościach codziennych. Zabieramy go ze sobą do pracy, na spotkania biznesowe, czy zwykły spacer. Może się zdarzyć, że noszone na ręce urządzenie ulegnie zniszczeniu. Może nastąpić to przez nieuwagę, kiedy Apple Watch zsunie się z ręki i upadnie na ziemie, przez uderzenie w stojącą nam na drodze przeszkodę, czy nawet przy zwykłej zabawie z psem. Jeśli postanowicie o niego zawalczyć, wybór jest prosty. Macoach to serwis Apple Watch w Częstochowie, który profesjonalnie zajmie się waszym urządzeniem. Wymienimy wyświetlacz z szybą dotykową, zmienimy krótko działającą baterię, wymienimy porysowaną kopertę.

Od momenty premiery, pokochaliśmy ten sprzęt. Apple Watch, chociaż jest niewielkich gabarytów, zawiera w swojej budowie kilkanaście modułów oraz wiele elementów. Ich naprawa wymaga nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale również miłości do produktów Apple. Oddając swój Apple Watch do naprawy, zaufajcie ekspertom. Pracownicy Macoach, codziennie śledzą nowości dotyczące marki Apple, jednocześnie zdobywając techniczną oraz specjalistyczną wiedzę na temat ich produktów. Nasze doświadczenie oraz profesjonalizm przyczyna się do satysfakcji klienta. Nasz serwis Apple Watch sprawi, że znów będziesz mógł organizować dzień, wraz ze swoim urządzeniem.

nowy i używany sprzęt apple

Nowy i używany sprzęt Apple

Od początku istnienia firmy postawiliśmy sobie za cel tworzenie wiarygodnego oraz bezpiecznego miejsca, w którym nie tylko naprawicie swoje urządzenia, ale również zakupicie sprzęt Apple. Sprzedajemy zarówno nowy, jak i używany sprzęt Apple. Każdy Macbook, iPhone, iPad, iPod, pochodzący z rynku wtórnego, jest przez nas dokładnie weryfikowany. Sprawdzamy go pod względem ukrytych wad oraz legalności pochodzenia. Dbamy o to, abyście otrzymali sprzęt pierwszej jakości i jak najdłużej cieszyli się z jego użytkowania. Jeśli chodzi o nowe urządzenia Apple, docierają one do was zapakowane fabrycznie. Chcemy, abyście mogli cieszyć się tą magiczną chwilą, pierwszego uruchomienia.