Serwis Mac

Serwis Mac

Wasz Mac potrzebuje pomocy?
Warto pamiętać, że Macoach to najlepszy serwis Mac na Śląsku. Nasi specjaliści potrafią bezbłędnie rozpoznać problem oraz szybko postawić Wasz sprzęt na nogi. Komputer, w którym trzymacie ważne dokumenty, zdjęcia, pliki, nagle przestał działać? Ten horror przeszedł niejeden użytkownik sprzętu Apple. Nasz serwis specjalizuje się w odzyskiwaniu danych z unieruchomionych komputerów Mac, a także ratowaniem uszkodzonego systemu operacyjnego.

A może podczas zarwanej nocki przy komputerze wylała się Wam kawa?
Może przez Waszą klawiaturę postanowiło przepłynąć czerwone wino? To tylko jedna z licznych opresji, z których Macoach wyciągnie Wasz komputer. Dzięki specjalistycznym urządzeniom diagnostycznym, oraz profesjonalnej obsłudze, uporamy się z każdą usterką. W momencie, kiedy stwierdzicie, że wydajność Waszego komputera jest niewystarczająca, polecamy wymianę dysku podstawowego na SSD w naszym. Kiedy pamięć laptopa wyda się wam zbyt mała, serwis Mac oach z przyjemnością podejmie się zwiększenia pamięci operacyjnej RAM. Na ekranie pojawiły się czarne smugi, których nie da się wyczyścić? Nasz specjalista profesjonalnie zajmie się czyszczeniem lub wymianą matrycy komputera iMac. Wszystko z myślą o Was i Waszych jabłkowych komputerach.

Aktualizacja systemu Mac OS X daje jeszcze większy komfort pracy i mnóstwo udoskonaleń w działaniu. Drobnych, lecz składających się na wielki rezultat. Boisz się, że możesz stracić dane podczas aktualizacji, a może pojawia się jakiś błąd? Nasz serwis Mac zrobi aktualizacje za Ciebie i zabezpieczymy dane, żeby były na swoim miejscu.

konfiguracje sprzętu apple

Konfiguracja sprzętu Apple

Konfigurujemy sprzęt według indywidualnych potrzeb klienta. Chcemy, aby Wasze urządzenie było w pełni funkcjonalne i spełniało swoje zadania, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami. Często nowi użytkownicy sprzętu Apple, nie wykorzystują jego całego potencjału. Aby pomóc Wam w biegłym posługiwaniu się urządzeniem, oraz odkrywaniu jego nieocenionych możliwości, prowadzimy indywidualne szkolenia tematyczne w Macoach’u. Nasz pracownik poświęci Wam tyle czasu, ile będzie trzeba, aby obsługa nowego urządzenia stała się dla Was przyjemnością, a sprzęt stał się narzędziem do codziennej pracy.