Serwis iPod

serwis ipod

Dobrze wiemy, jak wielką wartość ma Wasz iPod i muzyka na nim zawarta. Sami jesteśmy jego użytkownikami na codzień. Jako, że iPoda używa się głównie podczas aktywności fizycznej, mogą mu się przytrafić różne nieszczęścia. Następstwem upuszczenia sprzętu na ziemię może być zbita szybka, niedziałający wyświetlacz, czy też niedziałający panel dotykowy. Inny problem dla użytkownika iPada może stanowić bateria, która zbyt szybko się rozładowuje, lub nie przyjmuje nowej dostawy prądu. Nasz serwis iPod upora się nie tylko z tymi usterkami, ale również wymieni niedziałające przyciski, głośniki, mikrofon, kamerę, gniazda oraz wiele innych. Wymiana wyświetlacza, albo baterii zajmuje nam nie więcej, niż godzinę.

Twój iPod postanowił zanurkować w wodzie?
Nie czekaj, zgłoś się do nas. W trybie natychmiastowym rozpoczniemy jego reanimacje. Pamiętaj, czas odgrywa tu szczególną rolę. Zastanawiając się zbyt długo nad wyborem serwisu, przyczyniasz się do jego uśmiercenia.
Macoach dba również o Wasze połączenie z internetem. W momencie, kiedy łącza przestają działać, nasz serwis zajmie się konfigurację oraz wymianą modułu wi-fi. Co jakiś czas Apple, w celu uatrakcyjnienia waszego sprzętu, wypuszcza aktualizacje. To dzięki nim, iPod staje się mniej podatny na czyhające wokół zagrożenia, takie jak: ataki hakerów, wirusy czy utrata danych. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy użytkownik śledzi pojawiające się aktualizacje na bieżąco. Poprzez świadczenie usługi aktualizacji oprogramowania, sprawiamy, że Wasze urządzenia, znów będą na czasie.

Podsumowując: Serwis iPod w Częstochowie sprawi, że Wasze codzienne spacery oraz podróże, znów nabiorą dźwięku.

akcesoria

Akcesoria Apple w Częstochowie

Chcielibyście zabezpieczyć Wasz sprzęt przed ewentualnymi uszkodzeniami? A może wasz sprzęt doczekał się porysowanej szybki? W Macoach możecie zakupić specjalistyczną folię lub pokrowiec, którego zadaniem jest uchronić wasze urządzenie przed szkodami wynikającymi z użytkowania. Przydałyby się Wam nowe głośniki? A może potrzebujecie klawiatury albo myszy ? W naszym serwisie możecie znaleźć wiele oryginalnych akcesoriów Apple po bardzo atrakcyjnej cenie. Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że komputer bez ładowarki nie znaczy nic, tak samo jak iPod bez słuchawek.