Serwis iPad

Serwis iPad

Czy na Waszym iPadzie pojawiła się wszystkim znana pajęczynka?
A może jakaś inna usterka? Macoach to najlepszy, specjalistyczny serwis iPad w Częstochowie. Zajmujemy się profesjonalną naprawą urządzeń Apple, wykorzystując przy tym nasze wieloletnie doświadczenie oraz profesjonalny sprzęt. Macoach to zespól wybitnych specjalistów, którym udało się połączyć pasję z pracą. Dlatego możecie być pewni, że Wasz iPad trafi w dobre ręce.

Wymieniamy potłuczone szyby, uszkodzone wyświetlacze, niedziałające przyciski, uszkodzone złącza dock. To tylko jedne z wielu usterek, jakimi się zajmujemy. Czy Wasz iPad odmówił robienia zdjęć? Nasz serwis iPad, z należytą starannością, wymieni przedni lub tylni aparat. Zajmiemy się również wymianą głośników, jak i niedziałającymi guzikami. Po co nam sprzęt, kiedy nie działa przycisk “power”? Sprawimy, że wasz iPad, znów zacznie reagować na dotyk. Serwisujemy wszystkie modele iPadów, zarówno pełnowymiarowe, jak i mini. Żaden upadek, zalanie, czy też przepalona płyta główna, nie jest nam straszna. Możemy również sprawić, że Wasz iPad stanie się lepszy. Macoach bez problemu wymieni szybkę na nową, oraz zainstaluje bieżące aktualizacje. Najważniejsza jest dla nas satysfakcja klienta i Wasz sprzęt. Pamiętajcie, że lepiej ratować, niż wymieniać na nowe.

iOS to najbardziej zaawansowany mobilny system operacyjny na świecie, który jest fundamentem działania iPhone’a, iPada i iPoda touch. Nowe systemy iOS przynoszą ważne ulepszenia w zaawansowanych, wbudowanych aplikacjach, których używasz na co dzień. A nowe funkcje pomogą Ci wydajniej pracować, nasz serwis iPad pomoże Ci zaktualizować oprogramowanie do najnowszej wersji.

recycling

Recycling używanego sprzętu

Macoach, jako firma przyjazna środowisku, zdaje sobie sprawę, jak ważną rolę odgrywa recykling. Każda, szanująca się marka powinna dbać o środowisko naturalne. Po okresie użytkowania, sprzęt elektroniczny staje się e-odpadami, które zawierają wiele toksycznych substancji. Dlatego, każdy niesprawny element urządzenia, poddawany jest przez nas recyklingowi. Jeśli oddacie nam nieużyteczny sprzęt Apple, który miał trafić na śmietnik, nasza firma da mu szansę na nowe życie. Wszystko to z myślą o waszym zdrowiu oraz naturalnym środowisku.