Serwis iPhone

Serwis iPhone

Twój iPhone woła o pomoc doraźną?
My, jak nikt, uzdrowimy Twój telefon. Macoach to Częstochowski serwis iPhone, który wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach, telefon stanowi podstawowy środek komunikacji zarówno prywatnej, jak i biznesowej. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby naprawy wykonane były w trybie natychmiastowym, z należytą starannością. Wam zależy na czasie, nam – na renomie. Staramy się, aby sprzęt trafił w Wasze ręce, jeszcze tego samego dnia. Jeśli sprawa dotyczy drobnych usterek, takich jak wymiana wyświetlacza, baterii, usługa realizowana jest do godziny. Możemy więc śmiało stwierdzić, że Macoach to serwis iPhone, który dba nie tylko o Wasz sprzęt, ale również cenny czas. Oprócz leczenia drobnych usterek podejmujemy się bardziej skomplikowanych operacji.

Twój iPhone postanowił wziąć kąpiel? A może notorycznie gubi zasięg Wi-Fi lub GSM?
Nasz serwis pomoże mu w krótkim czasie wrócić do świetnej formy. Poza naprawą podstawowych uszkodzeń, Macoach specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów niestandardowych, taki jak: uszkodzone gniazdo jack, szwankujący czujnik zbliżeniowy, czy też niedziałający silnik wibracji. Pomożemy wam również z oprogramowaniem sprzętu oraz niejasnościami dotyczącymi obsługi. Udowodnimy wam, że praca ze sprzętem Apple, to czysta przyjemność.

Dzięki iCloud wszystkie najważniejsze rzeczy z Twojego iPhone’a są zawsze aktualne, bezpieczne i dostępne z dowolnego urządzenia. A jeśli zapodziejesz gdzieś swoje urządzenie, funkcja Znajdź mój iPhone pomoże Ci je odnaleźć. Nasz serwis iPhone, pomoże Ci prawidłowo stworzyć konto Apple ID i włączyć usługę iCloud.

Serwis door-to-door apple

Serwis iPhone Door-to-door

Macoach oferuje swoje usługi klientom z całej Polski. Aby ułatwić dostęp osobom mieszkającym poza Częstochową, oferujemy usługę serwis iPhone Door-to-door. Dzięki niej Wasz sprzęt trafi bezpośrednio z waszych domów, do naszego serwisu, bez żadnych dodatkowych kosztów. Wystarczy, że skorzystacie z naszego asystenta serwisowego, by zamówić kuriera. Waszym obowiązkiem jest odpowiednio przygotować urządzenie do drogi, a o resztę zadbamy już my. Wszystko to, z myślą o waszym komforcie.